NASZA KADRA

KAŻDY Z NAS JEST ZWIĄZANY ZE SPORTEM OD NAJMŁODSZYCH LAT. ROZPOCZĘLIŚMY TĘ PRZYGODĘ JAKO

SZEŚCIO - SIEDMIOLATKOWIE I DZIĘKI DŁUGOLETNIEMU TRENINGOWI MIELIŚMY MOŻLIWOŚĆ DOŚWIADCZENIA NAJRÓŻNIEJSZYCH METOD I SYSTEMÓW TRENINGOWYCH. DZIĘKI TEMU, ŻE SPRÓBOWALIŚMY TEGO WSZYSTKIEGO SAMI, WIEMY CO SIĘ SPRAWDZA, A JAKICH BŁĘDÓW NALEŻY UNIKAĆ.


OCZYWIŚCIE WIEDZA, KTÓRĄ NADAL ZDOBYWAMY NA RÓŻNEGO RODZAJU KURSACH I SZKOLENIACH, JEST DLA NAS TAKŻE BARDZO CENNA, JEDNAK POZOSTAJE DODATKIEM DO NASZYCH OSOBISTYCH DOŚWIADCZEŃ ZDOBYTYCH PRZEZ PONAD DWUDZIESTOLETNI OKRES INTENSYWNYCH TRENINGÓW.


WSZYSCY JESTEŚMY AKTYWNYMI ZAWODNIKAMI I WCIĄŻ POSZERZAMY NASZE KWALIFIKACJE, UCZESTNICZĄC W ZGRUPOWANIACH, SEMINARIACH, WARSZTATACH ORAZ TRENINGACH PROWADZONYCH PRZEZ ŚWIATOWEJ KLASY SZKOLENIOWCÓW.

1/4

Emil Różewski

EMIL SWOJĄ PRZYGODĘ ZE SPORTAMI WALKI ZACZĄŁ OD JUDO. W WIEKU 7 LAT PO NAMOWIE SIOSTRY KTÓRA JUŻ WCZEŚNIEJ TRENOWAŁA JUDO POSZEDŁ NA PIERWSZY TRENING JUDO I OD TAMTEGO MOMENTU DO DNIA DZISIEJSZEGO CAŁY CZAS JEST NA MACIE. W JUDO ZDOBYŁ STOPIEŃ MISTRZOWSKI (1 DAN) CZARNY PAS. OSIĄGNĄŁ MISTRZOSTWO POLSKI MŁODZIKÓW I BRĄZOWY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW. PO 10 LATACH TRENOWANIA JUDO POSTANOWIŁ, ŻE CHCE STAŚ SIĘ PRAWDZIWYM WOJOWNIKIEM I ZACZĄŁ ROZWIJAĆ SIĘ W INNYCH DYSCYPLINACH SPORTÓW WALKI TJ.  BJJ, GRAPPLING, BOKS, SANDA, AŻ TRAFIŁ NA TRENINGI MMA I POCZYŁ ŻE TO JEST SPORT DLA NIEGO. W MMA CZUŁ SIĘ JAK W WODZIE. STOCZYŁ KOŁO 40 WALK AMATORSKICH I PRZEGRAŁ TYLKO 3 Z NICH. DWA RAZY SIĘGNĄŁ PO NAJWYŻSZE TROFEUM W AMATORSKIM MMA. W WIEKU 22 LAT STOCZYŁ SWOJĄ PIERWSZĄ WALKĘ ZAWODOWĄ I WYGRAŁ JĄ W PIERWSZEJ RUNDZIE. W NASTĘPNYCH PIĘCIU POJEDYNKACH MMA TEŻ JEGO RĘKA WĘDROWAŁA W GÓRĘ. Z REKORDEM ZAWODOWYM 6 ZWYCIĘSTW I 0 PORAŻEK ZOSTAŁ NOMINOWANY DO ODKRYCIA ROKU W POLSKIM MMA.

 

W 2018 ROKU EMIL POSTANOWIŁ, ŻE OTWORZY KLUB MIESZANYCH SZTUK WALKI I WYTRENUJE WŁASNYCH PRZYSZŁYCH MISTRZÓW UFC.

 

EMIL STARAM SIĘ JAK NAJBARDZIEJ ROZWIJAĆ POD KONTEM TRENERSKIM, OBECNIE POSIADA UPRAWNIENIA: INSTRUKTOR JUDO (1DAN), MMA, BJJ, KULTURYSTYKI, KIEROWNIKA I WYCHOWAWCĘ DZIECI I MŁODZIEŻY. JEST ABSOLWENTEM AKADEMII OBRONY NARODOWEJ. POSIADA WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z DZIEĆMI I WIE, ŻE TO ONE SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ POLSKIEGO SPORTU. ZADANIEM TRENERA EMILA JEST WYTRENOWAĆ DZIECI NA PRZYSZŁYCH MISTRZÓW.

Przemysław Baran

PRZEMEK SWOJĄ PRZYGODĘ ZE SPORTEM ROZPOCZĄŁ W WIEKU 15 LAT, OD TAMTEJ PORY JEST CZYNNYM ZAWODNIKIEM MIESZANYCH SZTUK WALKI. W CZASACH AMATORSKICH WIELOKROTNIE WYGRYWAŁ MISTRZOSTWA POLSKI MMA, JUŻ W TAMTYM CZASIE TEN SPORT STAŁ SIĘ DLA NIEGO ŻYCIOWĄ PASJĄ.

AKTUALNIE ZAJMUJE SIĘ TĄ DYSCYPLINĄ ZAWODOWO, TRENUJE W NAJLEPSZYM KLUBIE W POLSCE WCA FIGHT TEAM. DZIĘKI TEMU MA MOŻLIWOŚĆ CZERPANIA BEZCENNEGO DOŚWIADCZENIA OD NAJLEPSZYCH TRENERÓW W KRAJU. PRZEMEK NIEUSTANNIE POSZERZA SWOJĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE METOD TRENINGOWYCH, DIETY I SUPLEMENTACJI BIORĄC UDZIAŁ W RÓŻNEGO RODZAJU SZKOLENIACH. DAJE MU TO MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA ODPOWIEDNICH TRENINGÓW DO UMIEJĘTNOŚCI PODOPIECZNEGO, CZUWANIA NAD TECHNIKĄ WYKONYWANYCH ĆWICZEŃ I ODPOWIEDNIM ODŻYWIANIEM. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W SPORTACH KONTAKTOWYCH SPRAWIA ŻE JEGO TRENINGI SĄ UROZMAICONE, CIEKAWE I BARDZIEJ WSZECHSTRONNE. 

 

PRZEMEK JEST RÓWNIEŻ TRENEREM W KLUBIE MAŁY WOJOWNIK, GDZIE ZAJMUJĘ SIĘ PROWADZENIEM ZAJĘĆ DLA DZIECI OD 5 ROKU ŻYCIA. DZIĘKI CZEMU MA MOŻLIWOŚĆ POMAGAĆ W ODPOWIEDNIM ROZWOJU FIZYCZNYM NAJMŁODSZEGO POKOLENIA. GŁÓWNY NACISK KŁADZIE NA ODPOWIEDNI ROZWÓJ MOTORYCZNY DZIECKA, WYZBYCIU SIĘ NIEPOTRZEBNEJ AGRESJI ORAZ UCZY DYSCYPLINY. MOŻLIWOŚĆ ZARAŻANIA AKTYWNYM TRYBEM ŻYCIA NAJMŁODSZYCH DAJE MU NIEOPISANĄ SATYSFAKCJĘ. PRZEMYSŁAW WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA, ŻE PRZY ODPOWIEDNIEJ MOTYWACJI, WYTRWAŁOŚCI I WSPARCIU CZŁOWIEK JEST W STANIE ZDOBYĆ SWÓJ “SZCZYT”. WYSTARCZY ZMOBILIZOWAĆ SIĘ, POSTAWIĆ SOBIE CEL I POWIEDZIEĆ STOP RUTYNIE. TAKIE NASTAWIENIE DAJE MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĄĆ NOWE, SZCZĘŚLIWSZE ŻYCIE! TRENER PRZEMEK GWARANTUJĘ, ŻE STWIERDZENIE „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH „ SPRAWDZA SIĘ W 100 % !

Aleksander Rychlik

ZDOBYTĄ WIEDZĘ W DUŻYM STOPNIU ZAWDZIĘCZA DŁUGOLETNIEJ KARIERZE ZAWODNICZEJ. JAKO CZŁONEK KADRY NARODOWEJ W TAEKWONDO OLIMPIJSKIM PRZEZ WIELE LAT REPREZENTOWAŁ POLSKĘ PODCZAS ZAWODÓW MIĘDZYNARODOWYCH, W TYM W MISTRZOSTWACH EUROPY. JEST WIELOKROTNYM MISTRZEM POLSKI W TEJ DYSCYPLINIE. PO ZAKOŃCZENIU KARIERY W TAEKWONDO NIE SPOCZĄŁ NA LAURACH. ZDOBYWAŁ KOLEJNE TYTUŁY I MEDALE W BRAZYLIJSKIM JU-JITSU, A AKTUALNIE PROWADZI KARIERĘ ZAWODNICZĄ MMA. JAKO PROFESJONALNY ZAWODNIK MMA STOCZYŁ WALKI DLA NAJMOCNIEJSZYCH ORGANIZACJI, TAKICH JAK FEN I ACB.

WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ZBIERAŁ POD OKIEM WYBITNYCH TRENERÓW. BĘDĄC CZŁONKIEM KADRY NARODOWEJ, WSPÓŁPRACOWAŁ RÓWNIEŻ ZE SPECJALISTAMI OD TAKICH DYSCYPLIN JAK LEKKA ATLETYKA CZY PODNOSZENIE CIĘŻARÓW. OBECNIE POSZERZA SWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI, WSPÓŁPRACUJĄC Z TRENERAMI BOKSU, KICK-BOKSINGU I MMA.

TO, CZEGO SIĘ PRZEZ LATA NAUCZYŁ, OLEK STARA SIĘ TERAZ PRZEKAZYWAĆ INNYM. GRUPA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW JEST DOWODEM NA TO, ŻE PASJA DO SPORTU MOŻE BYĆ ZARAŹLIWA. JAKO ZAWODNIK ZAWSZE WYZNACZA SOBIE NAJWYŻSZE CELE. PODOBNIE POSTĘPUJE JAKO TRENER PERSONALNY.

Karol Baran

ABSOLWENT AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE NA KIERUNKU WYCHOWANIE FIZYCZNE. PODCZAS STUDIÓW ZDOBYŁ UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE POZWALAJĄCE NA PRACĘ Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ. PONADTO POSIADA UPRAWNIENIA W ZAKRESIE GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, KULTURYSTYKI ORAZ SPORTÓW WALKI SPECJALIZACJI BOKS, Z CZEGO UZYSKAŁ RÓWNIEŻ DYPLOM TRENERA. POSIADA WIELE CERTYFIKATÓW, WIELOKROTNY STYPENDYSTA (M. IN. REKTORA UCZELNI DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW) I MEDALISTA IMPREZ SPORTOWYCH ZARÓWNO W KRAJU JAK I NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

DBA O SIEBIE ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJĄC ORAZ PROWADZĄC CODZIENNĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ. SWOIM ZAPAŁEM I MIŁOŚCIĄ DO SPORTU PRÓBUJE ZARAZIĆ PODOPIECZNYCH DĄŻĄC DO ICH WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU. DOŚWIADCZENIE ZDOBYWAŁ POD OKIEM NAJLEPSZYCH, BĘDĄC TAKŻE JEDNYM Z ASYSTENTÓW TRENERA MLODZIEŻOWEJ KADRY NARODOWEJ W BOKSIE. SPORTOWY DUCH GO NIE OPUSZCZA, ZNA ZARÓWNO SMAK ZWYCIĘSTWA I PORAŻKI. STARA SIĘ UCZYĆ ZAWODNIKÓW POKORY, A SWOJĄ CIERPLIWOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM JEST W STANIE WYPRACOWAĆ KAŻDY CEL.

Wróć do poprzedniej strony 
  • Facebook Clean

© 2019 by uksmalywojownik.pl Copyright by Bartek