NASZA KADRA

KAŻDY Z NAS JEST ZWIĄZANY ZE SPORTEM OD NAJMŁODSZYCH LAT. ROZPOCZĘLIŚMY TĘ PRZYGODĘ JAKO

SZEŚCIO - SIEDMIOLATKOWIE I DZIĘKI DŁUGOLETNIEMU TRENINGOWI MIELIŚMY MOŻLIWOŚĆ DOŚWIADCZENIA NAJRÓŻNIEJSZYCH METOD I SYSTEMÓW TRENINGOWYCH. DZIĘKI TEMU, ŻE SPRÓBOWALIŚMY TEGO WSZYSTKIEGO SAMI, WIEMY CO SIĘ SPRAWDZA, A JAKICH BŁĘDÓW NALEŻY UNIKAĆ.

OCZYWIŚCIE WIEDZA, KTÓRĄ NADAL ZDOBYWAMY NA RÓŻNEGO RODZAJU KURSACH I SZKOLENIACH, JEST DLA NAS TAKŻE BARDZO CENNA, JEDNAK POZOSTAJE DODATKIEM DO NASZYCH OSOBISTYCH DOŚWIADCZEŃ ZDOBYTYCH PRZEZ PONAD DWUDZIESTOLETNI OKRES INTENSYWNYCH TRENINGÓW.

WSZYSCY JESTEŚMY AKTYWNYMI ZAWODNIKAMI I WCIĄŻ POSZERZAMY NASZE KWALIFIKACJE, UCZESTNICZĄC W ZGRUPOWANIACH, SEMINARIACH, WARSZTATACH ORAZ TRENINGACH PROWADZONYCH PRZEZ ŚWIATOWEJ KLASY SZKOLENIOWCÓW.

press to zoom

emil7.jpg

EMIL RÓŻEWSKI

EMIL SWOJĄ PRZYGODĘ ZE SPORTAMI WALKI ZACZĄŁ OD JUDO. W WIEKU 7 LAT PO NAMOWIE SIOSTRY KTÓRA JUŻ WCZEŚNIEJ TRENOWAŁA JUDO POSZEDŁ NA PIERWSZY TRENING JUDO I OD TAMTEGO MOMENTU DO DNIA DZISIEJSZEGO CAŁY CZAS JEST NA MACIE. W JUDO ZDOBYŁ STOPIEŃ MISTRZOWSKI (1 DAN) CZARNY PAS. OSIĄGNĄŁ MISTRZOSTWO POLSKI MŁODZIKÓW I BRĄZOWY MEDAL NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW. PO 10 LATACH TRENOWANIA JUDO POSTANOWIŁ, ŻE CHCE STAŚ SIĘ PRAWDZIWYM WOJOWNIKIEM I ZACZĄŁ ROZWIJAĆ SIĘ W INNYCH DYSCYPLINACH SPORTÓW WALKI TJ.  BJJ, GRAPPLING, BOKS, SANDA, AŻ TRAFIŁ NA TRENINGI MMA I POCZYŁ ŻE TO JEST SPORT DLA NIEGO. W MMA CZUŁ SIĘ JAK W WODZIE. STOCZYŁ KOŁO 40 WALK AMATORSKICH I PRZEGRAŁ TYLKO 3 Z NICH. DWA RAZY SIĘGNĄŁ PO NAJWYŻSZE TROFEUM W AMATORSKIM MMA. W WIEKU 22 LAT STOCZYŁ SWOJĄ PIERWSZĄ WALKĘ ZAWODOWĄ I WYGRAŁ JĄ W PIERWSZEJ RUNDZIE. W NASTĘPNYCH PIĘCIU POJEDYNKACH MMA TEŻ JEGO RĘKA WĘDROWAŁA W GÓRĘ. Z REKORDEM ZAWODOWYM 6 ZWYCIĘSTW I 0 PORAŻEK ZOSTAŁ NOMINOWANY DO ODKRYCIA ROKU W POLSKIM MMA.

W 2018 ROKU EMIL POSTANOWIŁ, ŻE OTWORZY KLUB MIESZANYCH SZTUK WALKI I WYTRENUJE WŁASNYCH PRZYSZŁYCH MISTRZÓW UFC.

EMIL STARAM SIĘ JAK NAJBARDZIEJ ROZWIJAĆ POD KONTEM TRENERSKIM, OBECNIE POSIADA UPRAWNIENIA: INSTRUKTOR JUDO (1DAN), MMA, BJJ, KULTURYSTYKI, KIEROWNIKA I WYCHOWAWCĘ DZIECI I MŁODZIEŻY. JEST ABSOLWENTEM AKADEMII OBRONY NARODOWEJ. POSIADA WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z DZIEĆMI I WIE, ŻE TO ONE SĄ PRZYSZŁOŚCIĄ POLSKIEGO SPORTU. ZADANIEM TRENERA EMILA JEST WYTRENOWAĆ DZIECI NA PRZYSZŁYCH MISTRZÓW.

68977734_363890867640026_141778290786644

PRZEMEK BARAN

PRZEMEK SWOJĄ PRZYGODĘ ZE SPORTEM ROZPOCZĄŁ W WIEKU 15 LAT, OD TAMTEJ PORY JEST CZYNNYM ZAWODNIKIEM MIESZANYCH SZTUK WALKI. W CZASACH AMATORSKICH WIELOKROTNIE WYGRYWAŁ MISTRZOSTWA POLSKI MMA, JUŻ W TAMTYM CZASIE TEN SPORT STAŁ SIĘ DLA NIEGO ŻYCIOWĄ PASJĄ.

AKTUALNIE ZAJMUJE SIĘ TĄ DYSCYPLINĄ ZAWODOWO, TRENUJE W NAJLEPSZYM KLUBIE W POLSCE WCA FIGHT TEAM. DZIĘKI TEMU MA MOŻLIWOŚĆ CZERPANIA BEZCENNEGO DOŚWIADCZENIA OD NAJLEPSZYCH TRENERÓW W KRAJU. PRZEMEK NIEUSTANNIE POSZERZA SWOJĄ WIEDZĘ W ZAKRESIE METOD TRENINGOWYCH, DIETY I SUPLEMENTACJI BIORĄC UDZIAŁ W RÓŻNEGO RODZAJU SZKOLENIACH. DAJE MU TO MOŻLIWOŚĆ DOSTOSOWANIA ODPOWIEDNICH TRENINGÓW DO UMIEJĘTNOŚCI PODOPIECZNEGO, CZUWANIA NAD TECHNIKĄ WYKONYWANYCH ĆWICZEŃ I ODPOWIEDNIM ODŻYWIANIEM. WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W SPORTACH KONTAKTOWYCH SPRAWIA ŻE JEGO TRENINGI SĄ UROZMAICONE, CIEKAWE I BARDZIEJ WSZECHSTRONNE.

PRZEMEK JEST RÓWNIEŻ TRENEREM W KLUBIE MAŁY WOJOWNIK, GDZIE ZAJMUJĘ SIĘ PROWADZENIEM ZAJĘĆ DLA DZIECI OD 5 ROKU ŻYCIA. DZIĘKI CZEMU MA MOŻLIWOŚĆ POMAGAĆ W ODPOWIEDNIM ROZWOJU FIZYCZNYM NAJMŁODSZEGO POKOLENIA. GŁÓWNY NACISK KŁADZIE NA ODPOWIEDNI ROZWÓJ MOTORYCZNY DZIECKA, WYZBYCIU SIĘ NIEPOTRZEBNEJ AGRESJI ORAZ UCZY DYSCYPLINY. MOŻLIWOŚĆ ZARAŻANIA AKTYWNYM TRYBEM ŻYCIA NAJMŁODSZYCH DAJE MU NIEOPISANĄ SATYSFAKCJĘ. PRZEMYSŁAW WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA, ŻE PRZY ODPOWIEDNIEJ MOTYWACJI, WYTRWAŁOŚCI I WSPARCIU CZŁOWIEK JEST W STANIE ZDOBYĆ SWÓJ “SZCZYT”. WYSTARCZY ZMOBILIZOWAĆ SIĘ, POSTAWIĆ SOBIE CEL I POWIEDZIEĆ STOP RUTYNIE. TAKIE NASTAWIENIE DAJE MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĄĆ NOWE, SZCZĘŚLIWSZE ŻYCIE! TRENER PRZEMEK GWARANTUJĘ, ŻE STWIERDZENIE „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH „ SPRAWDZA SIĘ W 100 % !

91397987_248142366222981_590245036664081

KAROL BARAN

ABSOLWENT AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W WARSZAWIE NA KIERUNKU WYCHOWANIE FIZYCZNE. PODCZAS STUDIÓW ZDOBYŁ UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE POZWALAJĄCE NA PRACĘ Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ. PONADTO POSIADA UPRAWNIENIA W ZAKRESIE GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, KULTURYSTYKI ORAZ SPORTÓW WALKI SPECJALIZACJI BOKS, Z CZEGO UZYSKAŁ RÓWNIEŻ DYPLOM TRENERA. POSIADA WIELE CERTYFIKATÓW, WIELOKROTNY STYPENDYSTA (M. IN. REKTORA UCZELNI DLA NAJLEPSZYCH STUDENTÓW) I MEDALISTA IMPREZ SPORTOWYCH ZARÓWNO W KRAJU JAK I NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

DBA O SIEBIE ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJĄC ORAZ PROWADZĄC CODZIENNĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ. SWOIM ZAPAŁEM I MIŁOŚCIĄ DO SPORTU PRÓBUJE ZARAZIĆ PODOPIECZNYCH DĄŻĄC DO ICH WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU. DOŚWIADCZENIE ZDOBYWAŁ POD OKIEM NAJLEPSZYCH, BĘDĄC TAKŻE JEDNYM Z ASYSTENTÓW TRENERA MLODZIEŻOWEJ KADRY NARODOWEJ W BOKSIE. SPORTOWY DUCH GO NIE OPUSZCZA, ZNA ZARÓWNO SMAK ZWYCIĘSTWA I PORAŻKI. STARA SIĘ UCZYĆ ZAWODNIKÓW POKORY, A SWOJĄ CIERPLIWOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM JEST W STANIE WYPRACOWAĆ KAŻDY CEL.

Untitled-1.jpg1.jpg

JERZY CZYŻUK

NA SALĘ TRENINGOWĄ PIERWSZY RAZ TRAFIŁ W WIEKU 15 LAT ZACZYNAJĄC  OD K1. CIĄGŁA CHĘĆ ROZWIJANIA SIĘ I POPRAWIANIA UMIEJĘTNOŚCI SPOWODOWAŁA, ŻE ZACZĄŁ TRENOWAĆ MMA. ADRIAN NIE TYLKO TRENUJE, BO TO JEGO PASJA, ALE RÓWNIEŻ JEST AKTYWNYM ZAWODNIKIEM - KILKUKROTNY MEDALISTA AMATORSKIEJ LIGII MMA.

OSTATNIA WALKA MIAŁA MIEJSCE NA GALI TFL WE WRZEŚNIE 2020 ROKU.

ABSOLWENT POLSKIEJ AKADEMII SPORTU, GDZIE ZDOBYŁ UPRAWNIENIA INSTRUKTORA SZTUK WALK.

DODATKOWO POSIADA KURS WYCHOWAWCZY DZIECI I MŁODZIEŻY. W WOLNEJ CHWILI LUBI PODRÓŻE, WYCIECZKI GÓRSKIE ORAZ ROWEROWE.

Wróć do poprzedniej strony