Zajęcia sztuk walki dla dzieci i młodzieży​

Zajęcia z Mieszanych Sztuk Walki to przede wszystkim duży nacisk na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Na zajęciach sztuk walki dla dzieci rozwijamy zarówno ciało, jak i umysł. Podczas treningów kształtuje się jednocześnie siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość i koordynacja ruchowa, co jest szczególnie ważne w przypadku małych i dorastających dzieci.

UKS Mały Wojownik to zajęcia ze sztuk walki dla dzieci w Warszawie. Nasi profesjonalni trenerzy zawsze indywidualnie podchodzą do każdego z ucznia poświęcając mu maksimum uwagi. Nasz klub to z pewnością idealne miejsce dla Twojej pociechy.

Prowadzimy zajęcia sztuk walki w Warszawie, w dzielnicach Warszawa Bemowo, Bielany, Wola, Bródno, Żoliborz.

Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby móc rozpocząć treningi. Można uczęszczać na zajęcia rekreacyjnie, kształtując swój charakter i kondycję, lub bardziej profesjonalnie, myśląc o zdobywaniu nowych umiejętności i o braniu udziału w zawodach. Mieszane sztuki walki to nie tylko dyscyplina sportowa, ale także styl życia

Newsy o zawodach

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska jest niezbędna do złożenia chęci uczestnictwa w zajęciach

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu zarówno mailowego jak i telefonicznego. Informacje kontaktowe dostępne w zakładce - kontakt

Gdzie odbywają się zajęcia?

Prowadzimy zajęcia na terenie Warszawy w 5 dzielnicach: Bemowo, Bielany, Wola, Żoliborz, Bródno. Grafiki zajęć znajdują się w zakładce treningi