RÓŻA FIGHT TEAM

1/8

JEST TO GRUPA ZAWODNIKÓW DLA KTÓRYCH TRENOWANIE SZTUK WALKI TO JUŻ NIE TYLKO ZABAWA, ALE TEŻ ŻYCIOWA PASJA.  ZADANIEM TEJ GRUPY JEST REPREZENTOWANIE NASZEGO KLUBU NA ZAWODACH GRRAPPLINGOWCH, BOKSERSKICH A W PRZYSZŁOŚCI MMA. DZIECI TE BIRĄ UDZIAŁ W DODATKOWYCH TRENINGACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZ KLUB. DZIĘKI CZEMU W BARDZO SZYBKIM CZASIE SIĘ ROZWIJAJĄ.

CELEM RÓŻA FIGHT TEAM JEST STWORZENIE GRUPY ZAWODNIKÓW KTÓRZY ZA SWOJE WYNIKI SPORTOWE BĄDĄ NAGRADZANI COMIESIĘCZNYMI SPORTOWYM STYPĘDIUM. BĄDĄ RAZ W ROKU WYJEŻDŹALI NA DARMOWY OBÓZ ORGANIZOWANY DLA 10 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW.

W PRZYSZŁOŚCI LICZĘ NA TO, ŻE RÓŻA FIGHT TEAM BĘDZIE WSPIERANY PRZEZ WIELU RÓŻNYCH SPONSORÓW DZIĘKI CZEMU NAS ZAWODNICY BEZ ZMARTWIEŃ BĘDĄ MOGLI CAŁY CZAS ROZWIJAĆ SIĘ SPORTOWO I BRAĆ UDZIAŁ W ZAWODACH NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

TRENER EMIL RÓŻA RÓŻEWSKI W AKCJI

Wróć do poprzedniej strony