DLACZEGO MAŁY WOJOWNIK

MIESZANE SZTUKI WALKI TO DYSCYPLINA SPORTU, KTÓRA KŁADZIE DUŻY NACISK NA ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE. CHODZI TUTAJ ZARÓWNO O CIAŁO, JAK I UMYSŁ. PODCZAS TRENINGU I RÓŻNORODNYCH ĆWICZEŃ KSZTAŁTUJE SIĘ JEDNOCZEŚNIE SIŁA, SZYBKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ, GIBKOŚĆ I KOORDYNACJA RUCHOWA. JEST TO SZCZEGÓLNIE WAŻNE W PRZYPADKU MAŁYCH I DORASTAJĄCYCH DZIECI.

UKS MAŁY WOJOWNIK BĘDZIE IDEALNY DLA TWOJEGO DZIECKA. NASI PROFESJONALNI TRENERZY ZAWSZE INDYWIDUALNIE PATRZĄ NA KAŻDEGO UCZNIA I POŚWIĘCAJĄ MU MAKSIMUM UWAGI. W NASZYM GRONIE Z PEWNOŚCIĄ ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE DLA TWOJEJ POCIECHY.

NIE MA ŻADNYCH OGRANICZEŃ WIEKOWYCH, ABY ROZPOCZĄĆ TRENING MIESZANYCH SZTUK WALKI. MOŻNA UCZYĆ SIĘ REKREACYJNIE, KSZTAŁTUJĄC SWÓJ CHARAKTER I KONDYCJĘ, LUB MOŻNA PODEJŚĆ DO NAUKI BARDZIEJ PROFESJONALNE, Z MYŚLĄ O ZDOBYWANIU NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI ORAZ CHĘCI BRANIA UDZIAŁU W PROFESJONALNYCH ZAWODACH. MIESZANE SZTUKI WALKI TO ZARÓWNO STYL ŻYCIA, JAK I NAJBARDZIEJ PRZYSZŁOŚCIOWA DYSCYPLINA SPORTOWA.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI JEŚLI: ​​

• CHCESZ, ABY ZDOBYWAŁO NOWE UMIEJĘTNOŚCI;

• CHCESZ, ABY POZBYŁO SIĘ PROBLEMÓW ZE ZDROWIEM, W TYM Z WADĄ POSTAWY;

• CHCESZ, ABY POPRAWIŁO KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ;

• CHCESZ, ABY MIŁO SPĘDZIŁO CZAS W NIEKONWENCJONALNY SPOSÓB;

• CHCESZ, ABY POPRAWIŁO KONDYCJĘ;

• CHCESZ, ABY BRAŁO UDZIAŁ W PROFESJONALNYCH ZAWODACH I ZDOBYWAŁO MISTRZOWSKIE TYTUŁY;

• CHCESZ ODCIĄGNĄĆ JE OD GIER KOMPUTEROWYCH, INTERNETU I ZAPROPONOWAĆ CIEKAWSZA FORMĘ SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU.

Wróć do poprzedniej strony